RSS

متن برگرفته از صفحه فیسبوک رضا خندان: آرام با صداي موزيك خيابان پاكنژاد واقع…

04 May

‫متن برگرفته از صفحه فیسبوک رضا خندان:

آرام با صداي موزيك خيابان پاكنژاد واقع در شهرك غرب را كه جديدا به طور يكطرفه بازگشايي شده است به سمت خانه در حال حركتيم. مثل خيلي وقت‌ها بين من و مهراوه بحث شيرين در مورد نقاشي و خلق آثار هنري برپاست. من مانند همه‌ي پدر و مادرها به عنوان پياده و او هم مانند همه‌ي فرزندان، در جايگاه كارشناس مسلم امور.
به تقاطع خياباني كه آخرين بار شهيد دادمان نامگذاري شده بود مي‌رسيم، فضا با ديدن هجوم موتورسواران نيروي انتظامي كه دوترك با امكاناتي شبيه آنچه در تظاهرات‌ها ديده مي‌شوند مواجه مي‌شويم.
يكي از موتورها به جاي حمله، گويي در حال فرار است. موتورسيكلت دومي از سرازيري فضاي سبزي كه به نام پارك مولانا شناخته مي‌شود به سرعت از روي گل‌ها و چمن‌ها پايين عبور كرده با تخريب فضاي سبز تمام زحمات فرمانده اسبق‌شان را كه اكنون شهردار تهران شده است، اينچنين بر باد مي‌دهند.
تظاهرات و تجمعي در كار نيست. اصلا همه جا سوت و كور است. معلوم نيست چه اتفاقي افتاده است. همه چي فراموش و افكارمان پريشان مي‌شود، به ويژه اصلا نمي‌فهيم اين عمليات نظامي با اين حالت براي چيست؟
يك آن چشم‌ام به سگ سياه خانگي زيبايي مي‌افتد كه بغل ماموري كه در ترك موتورسيكلت در حال فرار، سعي مي‌كند سرش را برگردانده و صاحب‌اش را پيدا كند …
ياد افراد و خانواده‌هايي مي‌افتم كه حيوان خانگي دارند و چقدر به آنها عشق مي‌ورزند و توجه مي‌كنند گويي تمام زندگي‌شان در آن خلاصه شده است. اكنون به آني ماموري آن را از چنگ‌اش ربوده و فرار مي‌كند.
و امروز در خبرها مي‌خوانم كه گويي آنهايي را كه زنده مي‌مانند به جايي در كهريزك منتقل مي‌شوند …
38‬

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 4, 2013 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: