RSS

چرا بسیجی‌ هائی که به دختران تجاوز میکنند مجازات نمی‌‌شوند تا برای بقیه بسیجی‌‌ه…

16 Sep

‫چرا بسیجی‌ هائی که به دختران تجاوز میکنند مجازات نمی‌‌شوند تا برای بقیه بسیجی‌‌ها و جامعه درس عبرتی شود؟

یک نوجوان ۱۸ ساله صبح روز شنبه ۲۳ شهریور در میدان ولایت قائمشهر (شاهی) اعدام شده است.

این خبر باعث انزجار شدید مردم در فضای مجازی شد. البته طرفداران حکومت هم بیکار ننشستند و با توجیه‌های مختلف تلاش نمودند این اعدام را مثل بسیاری از عملکرد‌های دیگر حکومت توجیه کنند. اکثر آنها تلاش میکردند با جمله " اگر به خواهر خودت تجاوز شده بود، آیا باز هم اعتراض میکردی؟ " منتقدین را وادار به سکوت کنند.

پرسش‌های زیادی مطرح میشود از جمله اینکه چرا شهروندان عادی (که معمولاً هم دادرسی عادلانه‌ای در مورد آنها صورت نمی‌گیرد) اعدام میشوند، اما بسیجی‌‌ها با وجود گزارشاتی زیادی که در زمینه "تجاوزو قتل" آنها موجود است، نه تنها کوچکترین مجازاتی برایشان در نظر گرفته نمی‌شود تا درس عبرتی برای جامعه شود، بلکه با " انجام فرمان خدا " نامیدن عمل کثیف خود، کاملا مصونیت پیدا میکنند و از حمایت و امکانات دولتی نیز بهره‌مند میشوند.

تیر ماه ۱۳۸۹ یک دختر جوان به نام الناز بابازاده، توسط نیروهای بسیج پس از تجاوز به قتل رسید. یکی از نیروهای بسیج به بهانه ی بد حجابی، با سد کردن راه خودرو الناز بابازاده در منطقه ولیعصر تبریز دستور توقف و به اصطلاح "اصلاح حجاب" وی را می دهد که با مقاوت این دختر جوان مواجه می شود. فرد مذکور پس از مشاهده ی چنین وضعی، با کشیدن سلاح و تهدید وارد خودروی خانم بابازاده می شود و بلافاصله پس از آن دوتن دیگر از نیروهای لباس شخصی نیز وارد خودرو می شوند. این سه تن پس از ضرب و شتم وحشيانه و تعرض و تجاوز جنسی به اين دختر جوان ۲۶ ساله وی را با شلیک گلوله به قتل می رسانند و جسد را در اطراف گورستان اماميه تبريز رها مي كنند. پس از تحقیقات محلی گزارشگر خبرگزاری حقوق بشر ایران، نهایتا در ختم الناز بابازاده مشخص می شود که فرزند يكي از سرداران پاسدار ایشان را به قتل رسانده و انگيزه ی خود از قتل و تجاوز را مبارزه با بد حجابي و انجام فرمان خدا اعلام كرده است! خانواده ی بابازاده از این فرد شکایت کردند اما گفته مي شود كه سپاه تبريز در تلاش بود تا پرونده ی این جنایت را در اختيار خود گرفته تا شخصا رسيدگي كند. الناز بابازاده ساكن كوي وليعصر تبريز بوده است.

لازم به ذکر است این حادثه سه هفته قبل از عروسی الناز اتفاق به وقوع پیوست ….‬


‫چرا بسیجی‌ هائی که به دختران تجاوز میکنند مجازات نمی‌‌شوند؟ – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫یک نوجوان ۱۸ ساله صبح روز شنبه ۲۳ شهریور در میدان ولایت قائمشهر (شاهی) اعدام شده است.این خبر باعث انزجار شدید مردم در فضای مجازی شد. البته طرفداران حکومت هم بیکار ننشستند و با توجیه‌های مختلف تلاش نمودند این اعدام را مثل بسیاری از عملکرد‌های دیگر حکومت توجیه کنند. اکثر آنها تلاش میکردند با جمله " اگ…‬

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 16, 2013 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: