RSS

زندانیان بهایی زندان رجایی شهر لحظاتی پیش آزاد نشدند *** بله زندانیان بهایی آزا…

22 Sep

‫زندانیان بهایی زندان رجایی شهر لحظاتی پیش آزاد نشدند ***

بله زندانیان بهایی آزاد نشدند، جای تعجب ندارد آنها حتی به مرخصی هم نمی روند.

چند روزی است در فضای رسانه‌ها بحث آزادی زندانیان داغ است، برای آزادی ۱۶ نفر شادی و سرور سرداده اند و شاید دیگر یادشان رفته باشد بیش از ۳۰ نفر بهایی در زندان رجایی شهر حتی از حق مرخصی هم محروم هستند چه برسد به آزادی، و این داستان فقط برای بهاییان نیست بسیاری از دوستان کرد، آذربایجانی و سازمان مجاهدین خلق نیز هستند که سالیان سال در زندان هستند و حتی یک روز به مرخصی نرفته اند.

هدفم از این نوشته آن نیست که شیرینی آزادی را به کامتان تلخ کنم بلکه فقط خواستم یادآوری کنم که زندانیان همچنان درزندان هستند و وسعت این تبلیغاتی که برای آزادی ۱۶ نفر زندانی سیاسی شد بیشتر از واقعیت تلخ حبس‌ها و زندانیان باقی مانده در زندان است، یادمان نرود بسیاری از کسانی که اسمشان در بین آزاد شدگان بود یا خیلی وقت میشد که مرخصی بودند و یا خیلی وقت بود حبس خود را در بیمارستان می گذراندند یا اینکه چند روزی به پایان حبسشان باقی بود، در این بین چند آزادی خوب شاید بتوان پیدا کرد همچون خانم ستوده، که آن هم استفاده تبلیغاتی کمی از آن نکردند.

امیدوارم که آزادی‌ها دنباله دار باشد و روزی به واقع بتوان تیتری با عنوان زندانیان بهایی آزاد شدند یا زندانیان کرد آزاد شدند و… نوشت. همچنین امیدوارم روزی برسد که شادی‌هایمان وسعت واقعی خود را پیدا کند.

در پایان دوستان عزیز به واقع بدانید این شادی‌های بی‌اندازه شما تنها باعث شده عده‌ای از زندانیان در زندان این حس بهشان دست دهد که دیگر با این تبلیغات آزادی که به راه افتاده فراموش می شوند و عده‌ای دیگر دچار این جوزدگی شده اند که آنها هم تا چند روز دیگر خواهند رفت! و وای به آن روز که حباب آزادی برای این امیدواران نیز ترکیده و امیدشان به ناامیدی تبدیل شود.

نوید خانجانی
زندان رجایی شهر


‫زندانیان بهایی زندان رجایی شهر لحظاتی پیش آزاد نشدند *** – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫زندانیان بهایی زندان رجایی شهر لحظاتی پیش آزاد نشدند ***بله زندانیان بهایی آزاد نشدند، جای تعجب ندارد آنها حتی به مرخصی هم نمی روند.چند روزی است در فضای رسانه‌ها بحث آزادی زندانیان داغ است، برای آزادی ۱۶ نفر شادی و سرور سرداده اند و شاید دیگر یادشان رفته باشد بیش از ۳۰ نفر بهایی در زندان رجایی شهر ح…‬

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 22, 2013 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: