RSS

در روز ۸ مارس روز جهانی‌ زن: حمله به نسرین ستوده وبازداشت آرش صادقی وتنی چند از…

08 Mar

‫در روز ۸ مارس روز جهانی‌ زن: حمله به نسرین ستوده وبازداشت آرش صادقی وتنی چند ازدراوی ش درگردهمایی خانواده های زندانیا ن سیاسی‬


Timeline Photos
در روز ۸ مارس روز جهانی‌ زن: حمله به نسرین ستوده و بازداشت آرش صادقی و تنی چند از دراویش درگردهمایی خانواده های زندانیان سیاسی

بنا به گزارش‌های رسیده به سپيده دم، درگیری نیروهای امنیتی با دراویش در خیابان‌های اطراف دادستانی تهران حاکی از حمله نیروهای امنیتی با گاز فلفل به تجمع زنان حضوریافته در مقابل دادستانی است. خانم نسرین ستوده وکیل دادگستری نیز در میان این افراد حضور داشته است.

مجذوبان نور در گزارش‌های خود می‌افزاید که ماموران امنيتی از اين دراويش اقدام به تهيه عکس و فيلم کرده و سپس آنان را وادار به پر کردن فرم‌های بازجويی کرده‌اند، اما در جريان امتناع تعدادی از دراويش از پر کردن فرم‌ها، نيروهای امنيتی آنان را با باتوم مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.

به گزارش مجذوبان نور، این وکیل دادگستری با حضور در جمع خانواده‌های دراویش زندانی و زندانیان سیاسی قصد همراهی و همدلی با ایشان را داشته اما نیروهای امنیتی او را با گاز فلفل مورد حمله قرار داده‌اند و تهدید به بازداشت کرده‌اند.

خبر‌ها همچنین حاکی است آقایان صالح الدین مرادی و بهزاد نوری از دراویش گنابادی ساکن شیراز نیز در جریان یورش نیروهای امنیتی به دراویش دستگیر شده و در نمازخانه کلانتری ۱۵ خرداد مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.

خبرهای رسیده به مجذوبان نور از بازداشت آرش صادقی زندانی سیاسی در گردهمایی امروز خانواده‌های دراویش زندانی و زندانیان سیاسی در مقابل دادستانی تهران حکایت دارند.

به گزارش مجذوبان نور آرش صادقی که از فعالان دانشجویی و زندانیان سیاسی است، امروز قصد شرکت در گردهمایی مسالمت آمیز خانواده‌های دراویش زندانی و زندانیان سیاسی مقابل دادستانی تهران را داشت اما توسط نیروهای امنیتی همراه به جمعی از دراویش دستگیر و به کلانتری ۱۵ خرداد منتقل شده است.

بنا به آخرین گزارش‌های رسیده آرش صادقی آزاد شد …. ازصفحه فیسبوکی آرش صادقی …..امروز برای حمایت از خانواده های زندانیها سیاسی مقابل دادستانی تجمعی برگزار شد که حضور خانواده دراویش خیلی پر رنگتر از بقیه خانواده ها بود.هنوز ده دقیقه ای از حضورمون نگذشته بود که سه نفر وارد جمعیت شدند و منو به همراه بهنام بازداشت کردند و به کلانتری همون منطقه منتقل کردند.چند ساعتی بازجویی شدیم و با ضبط کارت شناسایی و یکسری وسایل شخصی بعد از ۶ ساعت اجازه خروجمون صادر شد.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on March 8, 2014 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: