RSS

گروه داعش در موصل آخرین اقدامات خود از ساکنان این شهر خواسته دختران‌شان را به عق…

01 Aug

‫گروه داعش در موصل آخرین اقدامات خود از ساکنان این شهر خواسته دختران‌شان را به عقد اعضای داعش در بیاورند.

اعضای داعش از طریق بلندگوها در مساجد تهدید کرده‌اند، کسانی را که از «دادن دختران‌شان به اعضای داعش سرباز زنند»، به شدت مجازات خواهند کرد.‬


Timeline Photos
گروه داعش در موصل آخرین اقدامات خود از ساکنان این شهر خواسته دختران‌شان را به عقد اعضای داعش در بیاورند.

اعضای داعش از طریق بلندگوها در مساجد تهدید کرده‌اند، کسانی را که از «دادن دختران‌شان به اعضای داعش سرباز زنند»، به شدت مجازات خواهند کرد.

يكي از كاربران فيسبوك ميگويد: " عربها همین بلا را سالها پیش سر مردم بدبخت ایران آوردند. سر مردان را می بریدند و به زنان تجاوز میکردند…. تاریخ تکرار میشود ….."

و ديگري نوشته: " زنان کوبانی ایستادند تا این افتخار برایشان باشد که شرافت انسانی بالاتر از هر ایمانی است. برخلاف زنان موصل که هلهله کنان به استقبال داعش رفتند"

داعش در سوریه دفتری را برای ازدواج در شهر الباب باز کرده‌ است که در آن نام دختران و زنان مجرد که تمایل به برقراری ارتباط با اعضای داعش را دارند، ثبت می‌شود.

زنان سوری و عراقی از سوی داعش تحت فشار شدید قرار دارند؛ از مجازات سنگسار گرفته تا متهم شدن به «زنا» بدون اثبات اتهام های مطرح شده …

***
نگاهی به ازدواج اجباری دختر بچه در جمهوری اسلامی ایران – تهیه و تنظیم گزارش توسط سازمان عدالت برای ایران

http://j.mp/1zD5Bgq

داعش هم طرح تفکیک جنسیتی راه انداخت

گروه داعش دانشگاه «موصل» عراق را تفکیک جنسیتی کرد.

در ایران نیز جدا سازی کارمندان زن از مرد در دولت روحانی نهائی و چهره طالبانی دولت اعتدالی نمايان شد!

مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری دولت "تدبیر و امید" ، هم تفکیک محل کار زنان از مردان را «همخوان با ارزش‌ها» خوانده و گفته جداسازی جنسیتی بهره‌ وری کارمندان و کارگران را بالا می‌برد.

به گزارش بهار نیوز، به نقل از سومریه نیوز، یک منبع در دانشگاه موصل گفت که گروه داعش اساتید و روسای دانشکده‌های دانشگاه موصل را در این دانشگاه جمع کرد و به آن‌ها دستور داد که دانشجویان دختر و دانشجویان پسر در دانشگاه موصل باید از هم جدا شوند. این منبع افزود که داعش همچنین به اساتید و روسای دانشکده‌های دانشگاه موصل اطلاع داد که در این دانشگاه باید یک دانشکده پزشکی برای دانشجویان دختر و یک دانشکده پزشکی برای دانشجویان پسر ساخته شود.

وی تصریح کرد که گروه داعش همچنین دستور داد که دانشجویان دختر باید از ۹ صبح تا ۲بعد از ظهر و دانشجویان پسر از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۶ بعد از ظهر سر کلاس حاضر شوند. این منبع در ادامه تاکید کرد که داعش همچنین دستور داده است که در درس‌های رشته‌های مختلف به ویژه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه موصل تغییراتی باید داده شود. این منبع در ادامه گفت که داعش دستور داده است که نام دانشکده «هنرهای زیبا» در دانشگاه موصل باید به دانشکده «خط و تزئین» تغییر داده شود. گروه تروریستی داعش همچنین از دانشجویان و اساتید دانشگاه موصل خواسته است که فعالیت خود را از ماه سپتامبر آینده آغاز کنند.

***
آیا این سوال برای شما ایجاد نشده چرا با وجود رفتار وحشیانه داعش و کشتار جنون وار مردم توسط این گروه، گروه‌هایی که خود را اصلاح طلب معرفی‌ می‌نمایند نه تنها در شهر‌های مختلف دنیا بر علیه آنها تظاهرات اعتراضی تدارک ندیدند بلکه برخی‌ افراد در خیابان‌های لندن با پرچم داعش در تظاهرات‌ها شرکت کردند؟

یا چرا پس از انفجار مساجد و امام زاده‌ها، هیچ کفن پوشی در شهر‌های ایران جهت اعتراض به جنايات داعش به خیابان نیامد؟

چرا اصلاح طلبان چشمان خود را به روی جنایات جنون آمیز گروه داعش و سؤ استفاده آشکار حماس از کودکان بسته اند و در بیانیه‌های خود آنها را محکوم نمی کنند؟

لازم به ذکر است فعالان کرد در شبکه های اجتماعی و رسانه ها کارزاری تبلیغاتی برای جلب توجه به کوبانی راه انداخته و هشدار داده اند که فاجعه ای انسانی در راه است و جنگ در غزه نباید چشمها را به روی «غزه دیگری» که در خاورمیانه در شرف شکلگیری است ببندد.

مصطفی رحمانی مدیر ارشد اجرایی سایت هرانا انگليسی نیز مطالبی با "ذکر منابع" گرد آوری کرده که توضیح میدهد چگونه جمهوری اسلامی توسط داعش به اهداف خود در منطقه می رسد.

گزارش کامل در لینک زیر:
http://goo.gl/MXT1pY

در ایران نیز جدا سازی کارمندان زن از مرد در دولت روحانی نهائی و چهره طالبانی دولت اعتدالی نمايان شد!
http://goo.gl/ECGytg

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 1, 2014 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: