RSS

«ما بار دیگر با پدیده ای روبرو هستیم كه در دوربین زُل می زند و به مردم دروغ می…

28 Sep


«ما بار دیگر با پدیده ای روبرو هستیم كه در دوربین زُل می زند و به مردم دروغ می گوید.»

ژيلا بنی يعقوب روزنامه نگار و همسر بهمن احمدی امويی روزنامه نگار زندانی می‌گوید:

" اگر احمدی نژاد و جواد لاریجانی بگویند هیچ کس در ایران به خاطر شغل خبرنگاری اش در زندان نیست سرتاپایشان را به لجن می کشیم و عکس دوستان و همکاران روزنامه نگاران مان را به اشتراک می گذاریم که آقای احمدی نژاد!ببینید! اینها خبرنگارند و به خاطر خبرنگاری شان در زندان هستند. اگر آقای روحانی همین را بگوید(که به تازگی در نیویورک گفته) صدایمان در نمی آید. … این معیارهای دوگانه دیگر خیلی خسته ام کرده، آنقدر که حتی دلم نمی خواهد به صورت مصداقی و بیشتر از این در باره اش بحث کنم. چون سالهاست که در همه حوزه ها شاهد این رفتارها هستم"


Timeline Photos
«ما بار دیگر با پدیده ای روبرو هستیم كه در دوربین زُل می زند و به مردم دروغ می گوید.»

سکوت خفقان آور کارمندان بی‌ بی‌ سی‌ و کامبیز حسینی‌ ها و دیگر افرادی که در خارج از کشور از جمهوری اسلامی حمایت میکنند به سخنان آخوند فریبکار حسن روحانی که چشم در چشم و نگاه یک خبرنگار دیگر دوخت و گفت: "گمان نمیکنم که کسی بخاطر ژورنالیست بودن بازداشت و یا زندانی بشود!! " قابل توجه و تعمق است.
ژيلا بنی يعقوب روزنامه نگار و همسر بهمن احمدی امويی روزنامه نگار زندانی می‌گوید:
" اگر احمدی نژاد و جواد لاریجانی بگویند هیچ کس در ایران به خاطر شغل خبرنگاری اش در زندان نیست سرتاپایشان را به لجن می کشیم و عکس دوستان و همکاران روزنامه نگاران مان را به اشتراک می گذاریم که آقای احمدی نژاد!ببینید! اینها خبرنگارند و به خاطر خبرنگاری شان در زندان هستند. اگر آقای روحانی همین را بگوید(که به تازگی در نیویورک گفته) صدایمان در نمی آید. … این معیارهای دوگانه دیگر خیلی خسته ام کرده، آنقدر که حتی دلم نمی خواهد به صورت مصداقی و بیشتر از این در باره اش بحث کنم. چون سالهاست که در همه حوزه ها شاهد این رفتارها هستم"

البته کامبیز حسینی‌ از تریبونی که به مدد مالیات دهندگان آمریکایی در اختیارش گذاشته شده در مورد روحانی فردی که در گذشته "شعار زيبای‌ مرگ بر آمریکا" را وحدت آفرین دانسته بود و امسال نیز پیش از سفر به نیویورک از «غرب» به عنوان «دشمن» یاد کرده ! سکوت خود را شکست و در آخرین برنامه خود به تاریخ جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳ به دفاع از رئیس دولت " اعتدال و امید " در مقابل صدا و سیما پرداخت. و به سوال‌های برنامه ٢٠:٣٠ پاسخ داد!

اما کامبیز حسینی‌ به سوال هایی که در صفحه سپیده دم مطرح شده پاسخ نمیدهد که چرا مشاور وزیر دولت "امید و اعتدال" تجاوز ناظم مدرسه را با رضایت کودکان دانست و گفت یک «کشش دو طرفه» وجود داشته است؟

چرا حسن روحانی و محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت بنفش، صدها ميليون زن بی‌ حجاب در دنیا را "بیمار" خطاب کرده اند؟

کامبیز حسینی‌ که گاهی با زبان گیلکی در برنامه خود حرف میزند باید بداند، مردم غیور گیلان زمین در طول تاریخ هزینه گزافی برای مبارزه با حکومت دیکتاتوری پرداخته اند.

آقای کامبیز حسینی‌ آیا می‌دانید از احمد زیدآبادی یکی‌ از روزنامه نگارانی که بر خلاف گفته حسن روحانی که اکنون در زندان‌های جمهوری اسلامی اسیر است نقل شده که درباره زندان اینگونه اظهار نظر کرده‌است:

" زندگی به اندازه‌ای زیباست که همه چیز را می‌توان قربانی آن کرد، مگر شرافت را، که عزیزتر و زیباتر از زندگی است و لایق آنکه زندگی را قربانی آن کرد. این اصل اساسی زندگی من است و هر کس لحظه‌ای در این باره تردید کند هرگز مرا نشناخته‌است. "

آنچه که درد آور و گزنده است آن است هنوز بسیاری در نهایت نا آگاهی کامبیز حسینی را مبارز میدانند و کوچکترین انتقادی را بر ایشان بر نمی تابند، ما با امثال کامبیز حسینی مشکل شخصی نداریم با تفکر و خط سیاسی که ایشان دنبال میکند مشکل داریم. خط سیاسی که از غرب ستیزان و ایران ستیزان حمایت میکند، و مبلغ تفکر جا اندازی جمهوری اسلامی هستند مبارزه میکنیم. ما در یک خط هستیم با آنان که باور به سرنگونی جمهوری اسلامی دارند.

آقای حسینی‌ که می‌گوید پرچم ایران براش اهمیتی ندارد اگر نمیتوانید از حمایت از حسن روحانی و جواد ظریف دست بردارد، به دنبال یک شغل آبرومندانه باشد و نه حمایت از «ایران ستیزان» و «غرب ستیزان» از یک «تریبون غربی»!

چرا که با مروری بر سرنوشت قطب زاده ها، کیانوری ها، آیت‌الله طالقانی ها،… شاید دریابد که آخوندها بارها ثابت کردند که آنها حتی به نزدیک‌ترین یاران و هم پیمانان خود هم رحم نمیکنند و پس از رسیدن به اهداف خود ، مهره‌ها را مانند دستمال کاغذی استفاده شده به سطل‌ آشغال پرتاب خواهند کرد!

این گوی و این میدان!

شیلا فرهنگ
۶ مهر ۱۳۹۳

در پاسخ به افرادی که می‌گویند اپوزیسیون باید با هم متحد باشند باید بگوییم: بر چه اساس افرادی که با دفاع از دولت جمهوری اسلامی، اپوزیسیون را مورد تمسخر قرار میدهند را می‌توان «اپوزیسیون» نامید؟؟؟

لطفا این ویدیو را ببینید قضاوت با شما:
http://goo.gl/Lx4Ybl

یکی‌ از هموطنان نیز قبل از اجرای مصاحبه با آلن ایر در صفحه کامبیز حسینی‌ خواستار مطرح شدن این سوال در برنامه پولتیک شد. و با وجود اینکه سوال هموطن گرامی‌ با استقبال زیاد مواجه شد، کامبیز حسینی‌ ترجیح داد از آلن ایر در مورد تیم فوتبال مورد علاقه اش بپرسد و اینکه آیا آبی‌ است يا قرمز كه مخاطبان برنامه هم به اسرار خيلي مهمي! دست يافتند! سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا طرفدار تراكتور است!

آقای عابدی زیر لینک برنامه پلتیک که مهمان آن آلن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا میباشد خطاب به کامبیز حسینی پرسيده بود:

آقای حسینی بجای شکلک درآوردن هم اکنون از ایشان بپرسید آیا خود و دولت و ملت آمریکا را در قبال خیانتی که در سال ۵۷ به ملت بزرگ ایران روا داشتند شرمنده نمیدانند ؟و به ایشان بگویید من و ملت و جوانان مملکتم ۳۶ سال تاوان خود خواهی و خود بزرگ بینی آمریکا را پس میدهیم. بیش از ۱۰ هزار نفر از جوانانمان شهید یا مجروح و یا مفقودالاثرشدند. جوانان زیادی به بهانه‌های مختلف اعدام شدند. جوانان و نخبه‌های زیادی را از دست دادیم. هم اکنون زنان و دختران بی‌شماری به بهانه‌های مختلف در زندان بسر میبرند و مسبب اصلی این ماجراها جیمی کارتررییس جمهور وقت و سران فتنه گر آمریکا می باشند.. شما با براندازی جکومت شاهنشاهی و پادشاهی که غمخوارو دوستدار ملت و مردمش بود و به رآس کار آوردن آخوندی روانی و مجهول الحال فردی بی‌سواد و نادان بنام خمینی جانی و آدم کش خیانتی بزرگ و نا بخشودنی در حق ملت بی‌آزار آن زمان ایران کردید و بدانید آتش این کار دامان شما را نیز خواهد سوزاند!

****

اقرار رونالد ریگان به کمک آمریکا در سقوط پادشاه ایران: این لکه سیاهی در سیاست ماست که باعث سرنگونی شاه شدیم!

رونالد ریگان رییس جهمور پیشین آمریکا: من از سیاست رئیس جمهور کارتر انتقاد میکنم
شاه ایران، راهش از راه مردمش جدا نبوده است. این لکه سیاهی در سیاست ماست که باعث سرنگونی شاه شدیم. کاری که ما با شاه ایران کردیم؛ شرمی برای تاریخ مناسبات سیاسی ماست.

رونالد ریگان علاوه بر اشاره به خدمات شاه در اصلاحات ارضی (کوتاه کردن دست "مالکان بزرگ، اوقاف و ملایان" و ارائه سند مالکیت زمینهای تقسیم شده به کشاورزان ) عنوان میکند و میگوید ما باعث تغییر شرایط شده و حکومت را در دست دیوانه تندرویی قرار دادیم که باعث کشته شدن هزاران ایرانی شده است.

ما، او را که متحد خوبی برای ما، و سختکوش برای مردمش بود، رها کردیم. من به هیچ وجهی قانع نشده ام که او بر علیه مردم خود بود. در عوض حمایت خودمان را از یک فرد روانی متعصب؛ که جان هزاران نفر را با اعدام ها گرفته است، جایگزین کردیم!!

سخنان رونالد ریگان را در لینک زیر در کانال یوتیوب سپیده دم
http://j.mp/YdDVAT

 
Leave a comment

Posted by on September 28, 2014 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: