RSS

طبرزدی: دروغ‌های روسای جمهوری اسلامی را به حساب وظیفهٔ اسلامی آنها برای دفاع از…

02 Oct

‫طبرزدی: دروغ‌های روسای جمهوری اسلامی را به حساب وظیفهٔ اسلامی آنها برای دفاع از نظام مقدس اسلامی بگذارید.‬


Timeline Photos
طبرزدی: دروغ‌های روسای جمهوری اسلامی را به حساب وظیفهٔ اسلامی آنها برای دفاع از نظام مقدس اسلامی بگذارید.

یادم هست سال ۷۸ به دلیل سردبیری و ادارهٔ نشریهٔ هویت خویش و درج بیانیهٔ «ساختار سیاسی آینده ایران» که خواهان جمهوری سکولار و دموکراتیک شده بودیم، به زندان افتادم. البته کمتر از یک ماه پس از این بازداشت، حملههٔ وحشیانه به کوی دانشگاه تهران و خلق جنبش ۱۸ تیر ۷۸ توسط دانشجویان اتفاق افتاد. در همان زمان آقای خاتمی در جریان سفر به نیویورک و در پاسخ به یک خبرنگار، ادعا کرد؛ ما روزنامه‌نگار زندانی نداریم.

در آن زمان همبندی آقای مهندس امیرانتظام، مهندس میر سعیدی، و دوستان دیگری چون صادق سیستانی و حسن کریمی بودم. آنها با برخوردی طنزآمیز از من پرسیدند؛ پس تو چه کاره هستی!؟

آن دوران گذشت تا محمود احمدی‌نژاد کشتی بان پست در نظام مقدس اسلامی شد. من همچنان زندانی بودم و او در سفر نیویورک، در پاسخ به خبرنگار مدعی شد؛ ما در ایران هیچ زندانی سیاسی نداریم. در دوره ایشان البته به اندازه‌ای زندانیان سیاسی افزایش یافته بودند که سالن ۱۲ زندان رجایی شهر همگی از هم پرسیدند پس ما را به چه دلیل زندانی کرده‌اند؟

این دوره ی ۸ ساله نیز بگذشت تا نوبت به آقای حسن روحانی رسید تا جانشین روسای پیشین شود تا همچنان پاسدار نظام مقدس اسلامی باشد. اخیرا شنیدم گویا ایشان نیز مدعی شده‌اند کسی را به دلیل انجام وظیفه‌ی روزنامه‌نگاری بازداشت نکرده یا نمی‌کشند!

چند روزی است زندانیان سیاسی سالن ۱۲ رجایی شهر از من می‌پرسند بالاخره تو روزنامه‌نگار هستی یا نه؟

برای آگاهی خوانندگان عزیز توضیح می‌دهم که اگر لایحه ی دفاعیه‌ی من در مورد پرونده ی سال ۸۸ که منجر به ۸ سال حبس قطعی برایم شده است را بخوانید، متوجه خواهید شد که دلیل اصلی محکومیتم، مطالبی است که در وبلاگ «پیام دانشجو» درج گردیده است.

من صاحب امتیاز و مدیر مسوول هفته نامه‌ی پیام دانشجو، سردبیر هویت خویش و سردبیر روزنامه‌ی گزارش روز بوده‌ام. ۲۰ سال گذشته هر نوع محرومیت اجتماعی (به مدت ۱۰ سال)، زندان و شکنجه (به مدت ۱۵ سال) توقیف و انحلال (توقیف سه نشریه‌ی مذکور و نیز توقیف ندای دانشجو و انحلال مجوز اتحادیه ی اسلامی دانشجویان و دانش آموختگان) متحمل شده‌ام، مربوط به کار نویسندگی، روزنامه‌نگاری و فعالیت‌های مدنی و حقوق بشری بوده است. دروغ‌های روسای جمهوری اسلامی را به حساب وظیفه‌ی اسلامی آنها برای دفاع از نظام مقدس اسلامی بگذارید.

حشمت اله طبرزدی
هفتم مهر ماه ۱۳۹۳ خورشیدی
سالن ۱۲ زندان رجایی شهر

http://j.mp/1x20VPO

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 2, 2014 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: